Ekologiczne i w 100% naturalne świece z wosku pszczelego

W ostatnich latach zmieniło się nasze podejście do zakupów. Coraz większą uwagę zwracamy nie tylko na cenę produktu, lecz na jakość wykonania, a także jego pochodzenie. Coraz częściej wybieramy produkty droższe, acz wykonane produktów ekologicznych, które wykazują liczne właściwości korzystne dla naszego zdrowia. Jednym z produktów, który pozwala nam się zrelaksować, a także ukoić nerwy są świece z wosku pszczelego. Ten niezwykły polski produkt jest coraz chętniej wybierany również przez zagranicznych klientów.

Świece z wosku pszczelego VincaBee

Świece z wosku pszczelego VincaBee łączą w sobie funkcjonalność oraz nowoczesny design. Eleganckie naczynie, w którym umieszczona jest świeca z wosku pszczelego doskonale sprawdzi się w klasycznych, jak i modernistycznych wnętrzach. Świeca po wypaleniu dalej pozostanie jedną z ozdób domu. Delikatny miodowy zapach działa kojąco na nerwy, przez co powinna znajdować się w każdym domu. W 100% naturalne i ręcznie wyrabiane świece posiadają szereg właściwości, które korzystnie wpływają na stan naszego zdrowia.

Świece VincaBee https://www.vincabee.com/swiece/vinca-white-swieca-z-wosku-pszczelego-2.html powstały w wyniku tęsknoty za naturą. Ich producentka porzuciła pracę w jednej z aglomeracji miejskich na rzecz przyrody i powrotu do źródeł. Wosk pszczeli wypełniający szklane naczynie pozyskiwany jest wyłącznie z ekologicznych podkarpackich pasiek, dzięki czemu zachowuje swój niepowtarzalny charakter.

Właściwości świec z wosku pszczelego

Świeca w szkle jest nie tylko elementem dekoracyjnym, który wprowadza do domu przyjemny zapach, lecz jest źródłem wielu cennych składników, które wpływają na prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu. Świece ekologiczne, wykonane wyłącznie z wosku pszczelego nie wydzielają szkodliwego dymu, przez co polecane są osobom zmagającym się a astmą. Świece woskowe nie zabierają tlenu i nie zanieczyszczają mikroklimatu. Co więcej w procesie spalania eliminują nieprzyjemne zapachy, a także unoszący się w powietrzu kurz. charakteryzuje je ujemna jonizacja, która ogranicza negatywny wpływ jonów dodatnich, których źródłem są urządzenia elektryczne. Wykonana z wosku świeca antyalergiczna pozostawia w pomieszczeniu przyjemny, delikatny zapach, który pozwala ukoić zmysły, a także poprawiają jakość naszego snu.

Świece z wosku pszczelego zdobywają coraz większą popularność. Przyczynia się do tego aspekt ekonomiczny związany z zakupem świecy. Czas jej spalania jest trzy razy dłuższy niż w przypadku parafiny, oraz dwa razy dłuższy niż w przypadku pozostałych wosków roślinnych.

Poprzedni artykułPneumatyka w zastosowaniu przemysłu spożywczego
Następny artykułTechnologia produkcji łap agregatu uprawowego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj